Gazi Evrenos Cd. No:44, Yeşilköy-Bakırköy/İstanbul

Takip Et:

Hakkında

Özay SPA Kimdir?

Lady Sauna Spa olarak hem dinlenmiş hemde yenilenmiş olarak ayrılmanızı sağlayacak terapilerle sizlerleyiz. Tesisimiz 2013 yılında Yeşilköy’de hizmet vermeye başlamıştır.

 

Erkeklere hizmet veren şubemiz Bakırköy Sauna, 2004’de kurulduktan sonra gelen müşterilerin memnuniyetleriyle başarısını kanıtlamıştır. Bakırköy Sauna erkek çalışanlarıyla sadece erkeklere hizmet veren bir tesistir. Gelen müşterilerden eşlerinin evde yalnız kaldığını ve onlar için de sadece bayanlara özel bir tesise ihtiyaçları olduğunu devamlı deklare ederek, Lady Sauna Spa’nın kurması için fikir olmuştur. Bakırköy Sauna’nın başarısı bu hikayenin başlangıç noktasıdır.

 

Lady Sauna Spa kardeş merkezdir ve 2013 yılında kurulmuştur. Merkez 500m2’dir. Sırf kadın personel ve kadın misafirleriyle bu hizmeti devam ettirmektedir. Alanında tek olan Lady Sauna Spa, diğer merkezlere istinaden sadece bayan çalışanlarıyla tamamen bayanlara özel hizmet vermesi ve bünyesinde Spa ve Güzellik bölümlerinin bulunması, Geleneksel hamam anlayışının modern noktalarla birleşmesi, merkeze gelen misafirlerin ihtiyacı olan tüm bakımlarını ve ihtiyaçlarını burada karşılayabilmesi misafirler için merkezi vazgeçilmez kılmaktadır. Kurulduğumuz tarihten itibaren aktif 6500 üye edindik. Bunun en önemli nedeni geleneksel oluşumuz, hijyenik bir ortamda hijyenik ürünler kullanılması, tek kullanımlık çamaşır kullanımı, personel alımında titizlik gösterilmesi, içeriye giren müşterinin mutluluğu ve huzuru, sosyal medya takibi ve sürekli yenilik takibi, verilen hizmetlerin, misafire mutlulukla iletebilmesi, memnun kalan misafirlerin Lady Sauna Spa’yı yakınlarına anlatması ve yanlarında getirme isteği Lady Sauna Spa’ya başarıyı getiren en önemli nedenler olmuştur.

 

Tesiste giriş ücreti bulunmayıp, konsept şeklinde çalışılmaktadır. Hamam, sauna, buhar, masaj çeşitleri, lazer epilasyon, cilt bakımları, bölgesel incelme hizmetleri bulunmaktadır. Misafirlerin dinlenebilmesi için ayrılmış bir vitamin bar ve dinlenme bölümü bulunmaktadır. Misafirler dilediği kadar dinlenebilir, vitamin barımızdan faydalanabilirler.

 

Tesis personelleri terapistler ve estetisyenler sertifikalı ve uzman kişilerdir. Keseciler geleneksel hamam kültüründen gelmiş, işlerinde başarılı, uzman kişilerdir. Tesiste 30 personel çalışmaktadır, araçları ile gelen misafirler için vale hizmeti bulunmaktadır.

Vizyonumuz

‘’En değerli sensin’’ mottosuyla misafirlerimizin kendilerini mutlu ve huzurlu hissedecekleri ortam yaratmak, titizlik, güvenilirlik, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek misafirlerimizin memnuniyeti sağlarken her geçen gün daha iyiye ulaştırmak. Yurt içinde ve yurt dışında güvenilir bir marka haline gelmek.

Misyonumuz

Kalitede süreklilik, nitelikli mutlu çalışanlar, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti, yenilik takibi, müşteri ihtiyaç ve taleplerini en üst düzeyde karşılamak, kendi kulvarımızda en iyisi olmak.
[instagram-feed feed=1]
Up
PAKETLERİMİZ