Gazi Evrenos Cd. No:44, Yeşilköy-Bakırköy/İstanbul

Takip Et:

Velashape 3

VelaShape III kadınların vücutlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan, pratik, etkili, kısacası mükemmel bir yöntemdir. VelaShape III teknolojisinin artıları bu kadarla da bitmiyor. Tedavi sonrası eve kapanmanıza gerek yok, ayrıca son derece konforlu olan bu işlem vücudunuzda gözle görülür bir incelme, şekillenme yaratıyor. VelaShape III tedavisinin etkinliğini, yapılan klinik çalışmalar da destekliyor. VelaShape’in yaratıcısı Syneron’un vücut şekillendirme teknolojileri konusunda sayısız araştırması, birçok çalışması ve engin tecrübeleri var. On yılı aşkın bir süre boyunca yapılan klinik çalışmalar, tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavi ile destekleniyor.

Bu sistemi denemiş olan bir hasta deneyimini söyle anlatıyor: “Egzersiz yapıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum.
Fakat vücudumda beni rahatsız eden yerler bir türlü sıkılaşmıyor, forma girmiyor. Sorunlu bölgeler için VelaShape III tedavisinden faydalanmaya karar verdim ve sonuçları gördükten sonra kesinlikle çok etkilendim! Belimin yan tarafları belirgin biçimde incelmişti! Üstelik işlem çok konforlu, hiç acı yok. Hatta sıcak bir masaj yaptırıyormuş gibi hissediyorsunuz.”.

Peki VelaShape’in sırrı nedir? Bu sistemin özelliği, yağ dokusunun hacmini azaltmak için elōs teknolojisi ile vakum teknolojisini birleştiren ilk ve tek tedavi yöntemi olmasıdır. Üstelik sadece sıkılaşma,bölgesel zayıflama, incelme ve selülit problemlerinde değil çatlakların görünümünü hafifletmekte de son derece etkilidir.

Bu sistem nasıl çalışıyor? 

VelaShape III sistemi  teknolojiyi kombine bir şekilde kullanır. Enerji kaynağı olan bir vakum ile hedef doku arttırılırken, kızılötesi ışınlar uygulama yapılan bölgeyi ısıtır. Böylece, işlem yapılan bölge cilde zarar vermeden daha hızlı ısıtılır ve Bi-polar radyo frekans enerjisi ile güvenli bir şekilde hedeflenen alana ısı eşit olarak yayılır. Bu enerji ile ortaya çıkan ısı, yağ hücrelerini etkilerken selülit görünümünün de hafiflemesini sağlar.

Vakum teknolojisi ile desteklenen bu derin doku ısıtması sayesinde cillteki kolajen ve elastin hücreleri uyarılır. Bu uyarı ise daha çok kolajen ve elastin hücresi üretimi anlamına gelir. Böylece cilt sıkılaşır, cildin sıkılaşması vücut siluetinin de incelmesini sağlarken cilt kalitesinde de belirgin bir iyileşme gözlenir.

VelaShape III hangi bölgelerde uygulanır?

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın da uygulansa da,  VelaShape ™ cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

Vücudumdaki değişikliği ne zaman fark ederim?

Sonuçlar son seanstan sonraki 10 hafta içinde belirgin bir hale gelecektir. İlk tedavi sonrasında bile cildin çok daha pürüzsüz ve sıkı olduğu gözlenebilir. Zaman içinde bu etkiler giderek daha fazla artacaktır.

Hangi bölgeler kaç santim incelir?

Yapılan klinik çalışmalar tedavi sonrasında hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2.5 santim, bacak bölgelerinde ise 1.5 santimlik bir incelme gözlenmiştir. Hastalar işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 santim arası bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Doğum sonrası hasta grubu ile yapılan  bir çalışma, bu tedavinin  uygulandığı yüz hastadan 97’sinin sonuçlardan son derece hoşnut olduğunu bildiriyor.

Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?

Tedavi bittikten sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılacaktır.

İşlem güvenli mi?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koyuyor.

Bu tedavi benim için uygun mu?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape III bu konuda da son derece etkilidir. Bu teknolojinin sizin için neler yapabileceğini en iyi bir uzmandan öğrenebilirsiniz.

 

İşlem sırasında ne hissedeceğim?

Merak etmeyin, kendinizi gayet rahat hissedeceksiniz. Hastaların çoğu cilt altına yayılan derin ısıyı son derece rahatlatıcı buldukların söylüyorlar.

Tedavi sırasında acı hisseder miyim?

Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu buluyor. Hatta, çoğu bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetiyorlar. VelaShape teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cildinin hassasiyeti ve konfor düzeyinin göz önüne alınmasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede sıcaklık hissedilmesi son derece normaldir.

İşlem sonrası tedavi yapılan bölgede ne gibi bir fark göreceğim? Ağrı ya da hassasiyet gibi sorunlar yaşar mıyım?

Tedavi edilen bölgede cilt daha sıkı görünecek ve bu sıkılık hasta tarafından belirgin bir şekilde hissedilecektir. Bazı durumlarda, ciltte birkaç saat boyunca kızarıklık görülebilir. Çok nadir olsa da işlem yapılan bölgede hassasiyet görülebilir.

Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında VelaShape 3 teknolojisinin avantajları neler?

Her şeyden önce VelaShape 3 ™ bölgesel zayıflama, incelme konusunda FDA tarafından onaylı, cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik masajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShapeIII klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

Up
PAKETLERİMİZ