Arzu Demir

Aydın Üniversitesi Sağlık İşletme Bölümü mezunu olan ve 90’lı yılların başında güzellik uzmanlığı kursunu başarıyla bitirdikten sonra sektördeki çalışma hayatına başlayan Arzu Demir, 5 yıllık deneyimin ardından 1995 yılında kendi güzellik salonunu açtı.

1998 yılında Almanya’da cilt bakımı ve masaj üzerine almış olduğu eğitim ve Almanya’da edindiği tecrübelerin ardından, kendi uzmanlık alanında birçok yeniliğe imza attı. 2000’li yılların başında Mustafa Nevzat Pissak Mesleki Eğitim Merkezi’nde eğitmenlik yaptıktan sonra Kalıcı Makyaj ve Profesyonel Makyaj alanlarında yüksek öğrenimini tamamladı ve bu bölümde de eğitim vermeye devam etti. 2004 yılında Özel mesleki eğitim merkezlerinde eğitmen olarak görev aldı.

2013 yılında ise Lady Sauna & Spa sadece bayanlara özel hizmet veren sauna, spa ve sağlık merkezinin genel müdürlüğü görevine başladı. Arzu Demir, 2013 yılından bu yana tesisteki güzellik ve bakım uygulamalarının yanında kalıcı makyaj, profesyonel makyaj ve güzellik uzmanlığına dair eğitim vermeye devam etmektedir.